«Сиқырлы қағаз әлемі» үйірмесі туралы

Сабақтан бос уақытта оқушылар «Сиқырлы қағаз әлемі» үйірмесіне қатысып, өздерінің демалысын аса қызықпен өткізуде. Осы уақытта балалар демалып, еркін әңгіме-дүкен құрып, тәжірибе алмасады. Бұл үйірмеде балалар өз қолдарымен қағаздан түрлі мүсіндер, бұйымдар жасайды. Қағаздардан мүсін жасау шығармашылық белсенділік болып табылады. Балалар көбінесе көркем — эстетикалық өнімдерді жасайды. Қазіргі уақытта біз құттықтау ашық хатын жасау барысындамыз.

В свободное от занятий время учащиеся посещают кружок «Волшебный мир бумаги», где с большим интересом проводят свой досуг. Здесь дети отдыхают, беседуют, обмениваются опытом. На этом кружке дети своими руками изготавливают из бумаги различные фигурки, изделия. Складывание фигурок из бумаги — это творческая деятельность. Дети создают художественно-эстетические изделия. В настоящее время мы находимся в процессе создания поздравительной открытки.