Қостанай облысының “Таған” театры

Алаш қайраткерлерінің шығармашылық мұрасын насихаттау мақсатында Қостанай қаласының “Назарбаев Зияткерлік мектебінде” қазақ ақыны, қоғам қайраткері, публицист, педагог, ұлт ұстазы Ахмет Байтұрсынұлының өмірі туралы баяндайтын “Ахмет-Әлихан” атты драмалық қойылымы көрсетілді. Жатақхана тәрбиеленушілерінің бойынан Отанға деген сүйіспеншілік сезімін дамыту үшін қойылымға 56 оқушы қатысты. Балалар әртістердің өз рөлдерін керемет орындауына тамсанып, қойылымның атмосферасына кіре алды.

В целях пропаганды творческого наследия деятелей Алаша в “Назарбаев Интеллектуальной школе” г. Костанай была показана драматическая постановка «Ахмет-Алихан», рассказывающая о жизни казахского поэта, общественного деятеля, публициста, педагога, учителя нации Ахмета Байтурсынова. Для просмотра спектакля для развития чувста патриотизма и любви к Родине у воспитанников общежития посетили 56 учащихся. Ребятам удалось проникнуться всей атмосферой спектакля, переданной прекрасной игрой актеров.